HAKKIMIZDA

Bursa Etkinlikleri Nasıl Bir Platform

Bursa Etkinlikleri Nasıl Bir Platform

Bursa şehrinin sosyalleşmesi  , firmaların  günümüz internet ortamında  , doğru müşterilerle buluşturulması ve   müşterilerin aradıkları firmalara  ait güncel  iletişim bilgileri , doğru konum bilgilerinin yanında  , ürünlerini  haberlerini   ve kampanyalarını da görmesi için başlatılan Bursada nerede projesiyle artık  Bursa etkinlikleri de  artık Bursa’ya özgü  ,tek bir sitede toplanıyor . Bursa  etkinlikleri etkinlik.bursadanerede.com adresinde.

Bursa etkinliklerinin  tek bir sitede toplanmasıyla artık insanları aradığı Bursa etkinliklerini ayrı  ayrı sitelerden araştırmak  yerine  tek bir siteden ulaşabilecek.Bursa etkinliklerini merak eden insanlar etkinlik.bursadanerede.com adresini ziyaret ettiğinde   aradığı  etkinliğin , Bursada Nerede  yapılacağına , etkinliğin hangi mekanda hangi tarihlerde ve etkinliğin ücretinin ne kadar olduğuna kadar  her türlü  etkinlik detayını  tek bir  tık ile  görebilecek. Bu sayede insanlar  hem zamandan tasarruf edecek,  hem de aradığı  bursa etkinliklerinin her detayını doğru bir şekilde  öğrenebilecek. İnsanların doğru  bir şekilde  yönlendirilmesiyle  , Bursa etkinliklerine katılımlar artacak bu sayede  mekanlar kazanacak  ve  insanlar tüm Bursa etkinliklerinden haberdar  olacak.

Bursa Etkinlikleri sitesinde vizyona giren tüm sinema  filmleri yayınlanacak ve bu sinema filmlerin Bursa’da hangi sinema salonunda  , hangi seanslarda  gösterime  gireceğine  kadar tüm bilgileri görebilecek . Ayrıca  film detaylarında insanların  bu filmin fragmanını  ve konusunu da görebilecek. İnsanlar  aynı şekilde  Bursa’daki Tiyatro  gösterilerini de  hangi mekanda ve hangi saatlerde oynatılacağını  öğrenebilecek  ve bu tiyatro gösterimleri hakkında bilgi sahibi olacak. Her ay birbirinden ünlü insanların  verdiği  Bursa konserleri de, konser tarihi ve yeri belli olur olmaz etkinlik.bursadanerde.com adresinde ulaşılabilir olacak. Etkinlik detayı sayfasında yine insanlar Bursa konserlerinin  tüm detaylarına ulaşabilecek. Bursa konserleri , Bursadaki  tiyatrolar , Bursada vizyonda olan  filmlerin yanında Bursa Etkinlikleri sitesinde Bursada yapılacak olan  fuarlar , Bursadaki konferanslar   ve Bursadaki gezi programları da yer alacak.

Ayrıca insanlar kendi özel etkinliklerini de Bursa etkinlikleri sayfasında paylaşabilecek . İnsanların sosyalleşmesi ve bu etkinliklere katılımları artırmak  için  başlattığımız kampanyayla birlikte insanlara ücretsiz bilet temin edip onların bu etkinliklerine gitmelerini  ve gözlem yapmalarını sağlayacağız.

Ve bu projeyle faaliyete geçirdiğimiz, Etkinlik biletleri bizden, etkinliğe gitmek sizden sosyal aktivitemiz de faaliyete geçmiştir.

Detaylı bilgi için bizimle iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.