2017 Yılında Neler Yaptık? 2018 Yılınız Kutlu Olsun

MUTLU YILLAR

Merhaba, Bursa’da Nerede takipçileri, ziyaretçileri. 2017 yıldan neler oldu, neler yaptık, nerelere geldik sizlerle paylaşmak istedik…

2017 ocak ayında Bursadanerede.com faaliyete başladık ve 7000 bin firmayı internet ortamında tüm verilerini doğru bir şekilde güncelledik.

Mart ayında, Bursa Haber platformumuzun yayın hayatı başladı ve bu zamana kadar en güncel, Bursa’dan , Türkiye’den ve Dünya’dan haberleri yayınlamaya devam ettik ve hala güncel olarak devam ediyoruz.

Nisan ayında platformumuzu genişleterek yeni bir hizmeti hayata geçirdik. Bursa’da nerede etkinlik, seminer, konferans vb. tüm etkinliklere ulaşabileceğiniz ve takip edebileceğiniz platformu Bursa Etkinlikleri sitemizi yayın hayatına geçirdik.

Her geçen gün Bursa işletmelerini kalkındırmak ve doğru konumlarda ulaşılabilmesi adına çalışmalarımıza yeni projelere imza atmaya devam ediyoruz.

Bursa’yı daha iyi yerlere, daha güzel şehir haline ve üretimin çok, kazancın bol olması için elimizden gelen tüm çabayı göstermekteyiz.

En son projemiz olan, Bursa İlan platformu ise, Bursa’ya hayırlı olsun. Bu projemizde, Sadece Bursa’lıların ve Bursa işletmelerinin ilan ve satış yapabileceği fakat dünyanın her yerinden ziyaret alıp, alışveriş yapılabileceği bir platform tarzıyla yayın hayatına geçirdik. Dışarıdan tüketimi içe çevirmek ve içeriden üretimi dışarı tüketim sağlayarak esnafın kalkınmasını hedefliyoruz.

Yeni projeler ve gelişmelerden haberdar olmak için bizi sosyal ağlardan takip edebilirsiniz.

Dünyayı değiştirmek istersen yüreğine inan, dostlarına güven ve sevgine sarıl. Yeni yıl senin başarılarının anahtarı ile hayal ettiğin tüm kapıları açacaktır.

Mutlu Yıllar!

 

Oyunuzu bırakın

1 puan
İyi Kötü

Toplam oy: 1

İyi diyenler: 1

İyi yüzdesi: 100.000000%

Kötüleyenler: 0

Kötü yüzdesi: 0.000000%

Bu Etkinliğe Tepkini Belirt?
  • Fantastikti Be
  • Mutlu Oldum
  • Gözlerim Şiş, Şiş
  • Berbattı Resmen
  • Uyumalık
  • Kusturdu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir